en

ZAMERAJTE SA NA DOKONALOSŤ.

VYUŽITE ZVÝHODNENú PONUKU v Bavaria tt.

 

V Bavaria TT sme si pre vás pripravili atraktívnu ponuku: Vymeňte zimné pneumatiky vášho BMW za letné! Ponúkame profesionálne prezutie pneumatík za uvádzacie ceny, k tomu od nás ako darček získate sezónne uskladnenie pneumatík a voucher na umytie vozidla ZADARMO.

 

LEN ORIGINÁLNY BMW SERVIS VÁM ZARUČÍ, ŽE VAŠE BMW ZOSTANE BMW.

So značkou BMW ste si vybrali čistú radosť z jazdy. Aby táto radosť zostala zachovaná, Bavaria TT sa o váš automobil postará vďaka najnovším technológiám a bohatým skúsenostiam našich servisných špecialistov BMW. Objavte množstvo výhod BMW servisu, aby bolo zaručené, že vaše BMW bude vždy v tej najlepšej forme, aj po mnohých kilometroch radosti z jazdy. Vysoko kvalifikovaní servisní technici sú špecialistami na celú paletu servisných a opravárenských prác. Používajú originálne BMW náhradné diely, ktoré sú perfektne prispôsobené vášmu BMW a vďaka tomu zaručujú maximálnu funkčnú účinnosť a kvalitu. S nami vaše vozidlo získa excelentnú starostlivosť, ktorú vám vráti pri jazde.

 

VŠESTRANNÁ SPOĽAHLIVOSŤ:  PREZUJTE  PNEUMATIKY V BAVARIA TT.

Profesionálna výmena kolies, ich odskúšanie, údržba a uskladnenie bez ohľadu na to, či ide o náhradné pneumatiky alebo kompletnú súpravu diskov a pneumatík.

Uvádzacia cena prezutia pneumatík v Bavaria TT:

- 68 € kompletná súprava diskov a pneumatík

- 98 € samotné pneumatiky

Pripravili sme pre vás aj možnosť celoročného uskladnenia pneumatík, vďaka ktorému predĺžite ich životnosť. V rámci našej zvýhodnenej ponuky ho od nás dostanete ako darček.

 

Výpredaj skladových zimných kolies BMW.

Originálne kompletné sady kolies BMW za zvýhodnené ceny.

Pozrieť ponuku
 
 
 

Objednajte sa na servis alebo prezutie ešte dnes!

Objednávkový formulár

Mgr. Nikola Trsťanská
Asistentka servisu

Tel.: +421 33 2020409
Mobil: +421 918 923 674
Email: nikola.trstanska@bavariatt.sk

Objavte viac